Jdi na obsah Jdi na menu
 


Denní zpravodajství

Pátek 3. záři

To nejlepší si naše soutěžní dvojice schovala na konec. Ve čtvrtek měli Jirka se Zipem volno, takže nabírali sílu na poslední disciplínu, která je čekala v pátek kolem poledne. Po excelentním výkonu jim v disciplíně long line patří evropské stříbro! U jednoho rozhodčího Zip dokonce zvítězil. Velká gratulace!!!

 

Středa 1. září

Dnes měl Zip na programu Trail na ruce. Jeho skóre činí 70 bodů, což je skvělý výsledek, ale stačil bohužel "pouze" na čtvrté místo. Bodové rozestupy byly velmi těsné. Zip prý působil trochu ospale.

 

Úterý 31. srpna

 

Zipa dneska čekaly tři soutěžní disciplíny. Nejlépe si vedl v amatér halteru, kde obsadil krásné 3. místo. V open halteru skončil sedmý, stejně jako v disciplíně color class. Jirka s Renčou jsou moc spokojeni, neboť Zip se choval velmi slušně a jako jeden z mála vydržel v haltru pěkně stát. Oproti české show šlo o rapidní zlepšení. Proti čistě haltrovým koním to však byl marný boj. Už teď se těší na zítřejší trail na ruce, který se jede jako třetí disciplína kolem desáté hodiny dopoledne.  Závod se přenáší on-line, takže nezapomeňte držet pěstičky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

je to doma!!!

Jiřka, 4. 9. 2010 18:48

Ahoj, moc Vám gratulujeme a těšíme se na osobní vylíčení těch příjemných zážitků. Přejem pohodovou a rychlou cestu zpět domů.

jupí jup

silvie lečíková, 3. 9. 2010 20:31

Tak musím než zopakovat blahopřání - za ty nervy, starosti a výdaje jste si takový balzámek na duši rozhodně zasloužili! Snad už začíná Evropě docházet, že tolik dobrých paintů v pár letech po sobě nemůže být jen náhoda! :))

Gratulace

Michaela Huserová, 3. 9. 2010 10:56

Moc Vám gratulujeme. Je to obrovský úspěch ve srovnání s evropskou konkurencí.
Ať Vám Zip dělá samou radost.

Míša Huserová
Vašek Orlita

BLAHOPŘÁNÍ

ZDENA ORSÁGOVÁ, 31. 8. 2010 22:42

I JÁ VÁM GRATULUJI A PŘĚJI DALŠÍ ÚSPĚCHY..

uááá

Silve Lečíková, 31. 8. 2010 19:52

Super, moc gratuluju a strašně fandím! Tohle je fakt úspěch ...