Jdi na obsah Jdi na menu
 


Westernový Silvestr v Čeladné

30. 1. 2007

27. ledna uspořádali manželé Gabrielovi tradiční westernový Silvestr v Čeladné. Již okolo sedmé hodiny se do nevelkého zájezdního hostince začali trousit muži ve westernových kloboucích, kteří nosí obvykle kolty proklatě nízko, a ženy, které jezdecké kalhoty a šporny vyměnily za slušivé sukně a taneční botky. Asi nejvíc to slušelo hostitelce Káji Gabrielové, která si své krásné šaty skutečně užívala.

Skvělou atmosféru pomohla vytvořit i westernová kapela, jež dokázala roztančit své posluchače již první písničkou. Westerňáci měli skvělou náladu,  tanec prokládali sklenkou dobrého vína a nejnovějšími zprávami o svých čtyřnozích miláčcích. Díky panu Hatlapatkovi někteří z nás absolvovali i krátký kurz trikového lasování, pravda,do smyčky jsem však chytila jen  sama sebe.  Vrcholem akce byla tombola, jejíž hlavní cenou bylo divoké prase. Teda už nebylo tak divoké, neb to mělo za sebou,  ale tak jak tak, byl to pořádný kňour.

Úderem půlnoci se otevřelo šampáňo, které všem na stůl naservírovali manželé Gabrielovi, a všichni jsme přivítali nový westernový rok 2007. Tak ať je lepší než ten starý a koně nám dobře jdou!

Více ve fotogalerii

 

Náhledy fotografií ze složky Westernový Silvestr

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář