Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rožnov - závody pro začínající jezdce

18. 5. 2007

Letos se prozatím stává nejúspěšnějším jezdcem naší sekce Marcela Martínková, která v pátek 18.5. vytřela zrak všem soupeřům, když v Horsemannu i Reiningu posbírala poháry a stužky za první místa. V Horsemanu za sebou nechala deset a v Reiningu pět soupeřů. GRATULACE!! (To Tě bude stát bečku, Marcelo!)

Obrazek

Marcele i Jezz to ze srdce přejeme, protože se holky připravovaly a moc snažily. Marcela jezdí western teprve rok a moc hezky jí to jde. Tak jen tak dál. Ještě dodáme, že jejich šéftrenérem je Toníček Solanský.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....tož to jóóó ...

Jirka, 25. 5. 2007 9:02

Ogaři. Vy tu hážete bečkama jak na nejakých závodoch. My fšeci jsme příležitostní pivaři a tož kdo to fšecko vypije ?????
...... a kdo bude jezdiť a trénovať.... Na koňoch. Myslím.
Ale jinak sa už moc těším. Dúfám, že vyjde počasí. Objednané je, jen aby sa z dodávků neopozdili. Fšak víte jak to chodi s tů "logistiků".

Rožnov

Honza, 21. 5. 2007 12:46

My i s Matesem bečky na otvíračku zvládnem, to se neboj, ale Jura ať má hlavně chlaďák. Třetí bečka bude od Jury za freestyle v Koryčanech, Ivina bečka bude zase na dalších akcích a nemusí být ani za modrou, protože pohár z Rožnova z amatér reiningu Dandoš také má. Kdyby ho jela Iva, mohla si to odbýt najednou.

:-)

Mates, 20. 5. 2007 21:30

Marcele blahopřeju k prvním vítěstvím.A toho reiningu nelituj koník šel hezky a je dobrá zkušenost kterou si budeš pamatovat. PS-jednou bude řada na Ivě a tu bečku poručí i ona:-)