Jdi na obsah Jdi na menu
 


První letošní závody v Koryčanech

17. 5. 2007

ObrazekJiž tradičně se na začátku května konají závody v Koryčanech. Ani my jsme nemohli chybět. Tentokrát bez Dara, pouze s mladíky jsme vyjeli už v pátek, abychom se trochu otrkali.

A program jsme měli bohatý. Nejvíc si asi užil Dandy, který absolvoval šest startů. Chválíme Marcelu, protože byla s Jezz na prvních závodech a moc jim to slušelo. Ani výsledky nebyly na první start vůbec špatné.

Trail:

Iva s Dandym 9. z 20. Nutno podotknout, že dvojice nám vyhrála na Matesovi bečku piva, neboť se vsadili, že pokud skončí v první desítce, bečka je jejich. Podle slov Pavla Málka to Iva zajela cituji: "na hovno", protože do předposlední překážky byla druhá, jenže si nepodržela koně, takže naskočili na špatnou nohu.

Pleasure

Jirka s Dandym 13. ze 21. a Marcela s Jezz 14. z 21

- nám se výkony líbily, holt rozhodčí měli jiný názor

Horsemanship

Jirka s Dandym 7. z 20

Tak to nebylo vůbec špatné, v takové konkurenci je to super výsledek.

Reiningy

Ty absolvovali jen Jirka s Dandym. Měli neustále stoupající tendeci. Nejvíc se jim povedl Freestyle Reining, kde zajeli na 68 bodů. Na to, že to byly první reiningy v životě Dandyho, klobouk dolů. Taky si odvezli zlatý pohár za první místo.

Další závody jsou 19. května v Rožnově, přijďte fandit.

Tímto děkujeme Renči, že se o nás vzorově starala, chystala koně, dávala první pomoc, poslední radu do závodu, dělala imagemakera. Bez  ní jsme se mohli jít všichni klouzat. How.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Plně souhlasím

Marcela, 20. 5. 2007 13:59

Připojuji se k tučně zvýrazněnému a podtrženému textu: děkujeme "firmě Renata s.r.o.péče o koně a jezdce", jinak by jsme se opravdu ještě teď klouzali před kolbištěm v Koryčanech:-)))))))a do rožnova by jsme ani nedorazili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:-)

Mates, 17. 5. 2007 17:40

Ivi,v trailu sis to trochu podělala,ale jelas za bečku.Což ocení všichni na ranči co pijí pivo:-)Dandyho Freestyle s Jirkou v sedle byl velmi dobrý.Nikde sem tu,ale nečetl pochvalu pro Renatu,za to jak se starala o vás a koně.