Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nová sekce Ranč na Paluchu

25. 2. 2007
V sobotu jsme se ve Zbyšově zúčastnili valné hromady WRC a Paintklubu, který se poté, co Klára Šalková odstoupila z funkce prezidenta, otřásal v základech. Naštěstí vše vzala do  svých rukou  známá  autorka knížek o koních a westernu Sylvie Lečíková.  Tímto bychom  jí chtěli za celý Paintklub poděkovat, protože si myslíme, že strakatí koně si zaslouží přinejmenším  tolik pozornosti jako quarteři a  appaloosy.  Po boku Sylvie Lečíkové  stanul jako prezident pro sport René Gabriel. Rádi vás tedy zveme na Paintshow do Lovecké chyty v  Horce u Olomouce,  která se bude konat 6. 10 2007, a tentokrát bez přítomnosti appaloos.
Také vedení WRC prošlo jistými změnami. Dosavadní prezident WRC Petr Julina se vzdal své funkce a dočasně ho v ní nahradila Míša Zachová, která doposud působila ve WRC jako tisková mluvčí. Přejeme jí na novém postu hodně úspěchu.
A to nejlepší na konec. Náš ranč založil samostatnou sekci s názvem Ranč na Paluchu. Znamená to, že naši jezdci už nebudou na závodech reprezentovat barvy Ranče pod Vartovňů, ale své vlastní. Její zakládající členové jsou:
Jirka Orság
Renča Křenková                  (s novými členy vás postupně seznámíme)
Iva Lušovská
Pavel Janeček
 Marcela Martínková.
Zcela dle nedemokratických zásad jsme do čela naší sekce jmenovali Renču,  která se za nás bude jako náš předák bít na valných hromadách. Jako dárek k jejímu jmenování jsme jí přichystali malé překvapení. Předběžně jsme ji přihlásili na jezdecké licence WRC, pst, ona o tom ještě neví. Možná jí to řeknem tři dny předem.
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

KONE JSOU SUPER

SURA KIKA, 12. 3. 2008 19:54

MATE TADY PEKNE OBRAZKY ALE PRIDEJTE TU JESTE PAR

supr

DIA, 20. 8. 2007 19:30

super