Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hubert na Břežité

24. 10. 2006

Hubertova jízda  na Břežité

Jak už bývá na Břežité zvykem, byla Hubertova jízda paráda se vším všudy. Sluníčko pěkně hřálo, takže jsme si mohli užít nejen krásné vyjížďky, ale i řádění dětí a dospělých na louce. Vynikající guláš, jitrnice i sladkosti potěšil každého hosta, a že jich tam bylo. My jsme se zúčastnili bohužel jen jako diváci, protože Dandy měl drobné zranění a Jerry naštíplé kopyto.

Obrazek

     Jezdci si dali záležet a vyšňořili své koníky, jak jen nejlépe mohli. Cenu za nejupravenějšího koně si však mohl odnést jenom jeden. Nebyl to nikdo jiný než žokej Kamil Píchal a klisna Polednice. Kamil vyhrál i soutěž o nejlépe oblečeného jezdce. Na fotce je Peťa Nosálová s Kidem. Moc jim to slušelo, že? Na louce bylo několik překážek, které koníci hravě zvládali. Snad  největší úspěch měl poník Fredy s Helou Horsákovou.

     Členky jezdeckého oddílu v čele s Jiřkou Hořelkovou si připravily na odpoledne bohatý program pro děti i dospělé - vrhalo se vidlemi, sedlala se koza, tancovalo jse s jablkem mezi kavaletami. Vítězové disciplín si pokaždé odnesli nějakou sladkost.

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář