Jdi na obsah Jdi na menu
 


Finále Woodentrophy

12. 8. 2007

     Wooden trophy na přelomu července a srpna měla být vyvrcholením celé naší sezóny. Poprvé se zde prezentoval také náš hřebec Gentle Dun It King. Jeho výkon nebyl na poprvé vůbec špatný, škoda jen, že Jirka si zapomněl kompas doma a spletl úlohu. Za horsemanship si sice odnesli pro tentokrát D, ale i mistr tesař se někdy holt utne.

ObrazekSpravit náladu si monl Jiřík už tradičně v reiningu s Dandym. Ve freestylu Dandy sice moc nespolupracoval, ale i tak si odnesli pohár za druhé místo. Úplně o něčem jiném byl reining amatér, kde porazili celou řádku čistých paintů a quarterů. Stuha za čtvrté místo je v takovéto konkurenci potěšila.

Radovat se mohla také Iva, protože přešla s Dandym náročný Ačkový trail a vybojovala růžovou stuhu za páté místo. Tentokrát však nepochválíme Dara, do kterého jsme vkládali naděje v nedělním trailu. I když měl natrénováno, ťukal a ťukal, až se ze závodu úplně vyťukal. Možná se mu nelíbily ty kamery, ale spíš něměl svůj den.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:-)

Mates, 15. 8. 2007 11:27

Jo,nikdo není dokonalý.Myslým,že Juru by výlet do Itálie,asi potěšil.Možná bysi dovezl dalšího koně,třeba araba:-).Jak dopadla Marcela?

Jirka

iva, 13. 8. 2007 21:49

Jiříku, a kam pošleme tebe, za tu zpackanou úlohu:-)

DAR

Jirka, 13. 8. 2007 16:04

.....JE TO HAD TEČKOVANÝ. POJEDE NA VÝLET DO ITÁLIE A BUDE KLID. HLAVA JEDNA ARABSKÁ.......

:-)

Mates, 13. 8. 2007 13:03

Blahoořeju Ivě k víbornému umístění.Příště až se budu sázet o bečku tak to bude o první místo:-)