Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality rok 2008

13. 11. 200921. 2. 2008 - přidali jsme pro Vás novou rubriku " Video a zábava ". Zatím je zde několik klipů z YouTube, ale časem přibudou i naše vlastní.
A ještě bych Vás chtěl upozornit, že jsme do oblíbených odkazů přidali " Petra Nosálová " , kde má naše kamarádka svá krásná fotoalba. Ve složce Ranč Na Paluchu najdete všechny fotky z ranče.

26. 12. 2008 - vzhledem k vánočním svátkům mají naší koníci klid a tak se bavíme učením blbostí naší borderku Berry. Co se naučila za pět minut můžete vidět  tady.konečne se nám po technických problémech podařilo umístit dvě nové videa z Czech Paint Show 2008   a    Slovak Paint Show 2008


 4. 11. 2008
- přibyly dvě fotogalerie a mnohem víc krásných foteček z Huberta má   Petra Nosálová .


Obrazek

6. 11. 2008 -

Obrazek15. 9. 2008                      Gentle Dun It King -  opět nejlepším hřebcem Paint Show.

13. - 14. 9. 2008 se v Horce Nad Moravou konalo Paint Horse Show 2008 za účasti paintů nejen z České republiky. Jerryk se stejně jako v loňském roce ve všech třídách, ve kterých startoval umístil.
A dopadlo to takto.
                                                                          Obrazek

Grand Champion am. Stallion                                     
1.místo Halter Am.  hřebců
2.místo Halter Open
1.místo Trail Open ( 72,5 bodu )
2.místo Trail Am.   ( 71,5 bodu )
2.místo Color Class
3.místo Reining Amateur
5.místo Reining Open
6.místo W. Pleasure

Více fotek
ve fotogalerii.


ObrazekObrazek6. 9. 2008 Tento den jsme se zůčasnili první Slovenské Paint Horse Show v Hřebčíně Motěšice. Kromě domácích účastníků přijel i výkvět paitů  z České republik v čele s Klárou Šálkovou, manželi Gabrielovími, P. Romanem a dalšími. Nekorunovaným králem celé show s největším počtem vítězství a umístění se stal náš hřebec Gentle Dun It King, který zvítězil v Halteru čtyřletých a starších hřebců, stal se Reserve Champion Stallion regular open 2008 v SR, zvítězil v Trailu Open ( skóre 73,5 bodů !!! ), a W. Pleasure Junior. Druhé místo obsadil v Reiningu Open a páté místo v Color Class Tímto Jerrykovi blahopřejeme a doufáme, že mu to vydrží co nejdéle.
... jak se říka s jedním zadkem na dvou hodech ... V neděli jsme ještě ve Velkých Karlovicích stihly Vozatajský den, kde bylo i předvedení plemenných hřebců. V téměř domácím prostředí jsme zkrátka nemohli chybět. Více ve fotogalerii.


Obrazek


24. 8. 2008.


Obrazek


 

ObrazekOd pátku 22. 8. 2008 do neděle 24. 8. 2008
ožilo Přerovské výstaviště čilým ruchem při konání XXXV. Světového charrolais kongresu. Velký časový úsek v doprovodném programu patřil prezentaci s názvem Westernový program koní, která byla pořádána pod patronací WRC ČR a CZPHA, za účasti ranče Pod Vartovňů,
ranče Na Vyhlídce, ranče M+P a taky našeho ranče. Více ve fotogalerii. 
A navíc jsou zde i fotky Petra Jančíka a práce s koněm ze země Fotogalerie

Obrazek


Obrazek6. 8. 2008 Naši novou klisnu Bambisku jsme začali připravovat na obsednutí. Pár foteček z práce a z pastvin můžete shlédnout v nové fotogalerii.
Obrazek28. 7. 2008 -

Co nového? Lucifers Choice ( Bambiska ) má svou stránku v rubrice Naše koně, která se bude postupně doplňovat a Pavlínka má aktuální fotogalerii.

Obrazek
Obrazek15. 7. 2008 - A aby těch změn nebylo málo, tak jsme se rozhodli o výměnu krevních línií a proto je naše QUEEN-y na prodej. Teď práve vypadá takto. Fotogalerie budou doplněny ihned, jak nám to počasí dovolí, protože vyhořelý počítač připravené fotogalerie sežral.
Dobrou chuť....
S fotkama nám opět pomohla kamarádka Petra Nosálová, na jejíž fotky vám přikládám odkaz - rajče
Díky ....


Obrazek12. 7. 2008

- Tak po delší odmlce, která byla způsobena hlavně technikou, zase několik nových informací o ranči. Za tuto dobu došlo k několika zásadním změnám. Jak jinak. Náš drahý a všemi milovaný DAR, který je již ve výsluze se v současné době nachází na službě ve Velkých Karlovicích u kamarádky Báry, kde bude jen tak brouzdat na čerstvém vzduchu a užívat si důchodu.
 

Obrazek
Obrazek29. 6. 2008 - Tak toto je náš nový přírůstek, který jsme si k prvnímu výročí založení ranče pořídili. Jak jste se již mohli dovědět z webových stránek naších přátel ( kde jsou fotky z cesty ), tak jsme si po krátkém výjezdu do Rakouska dovezli american paint horse kobylku - dun solid. Jmenuje se LUCIFERS CHOICE. Zatím nikdo neví, co se pod jménem ve skutečnosti skrývá. To ukáže až čas. Její špičkový původ ji předurčuje ke sportovním výkonům i do chovu. Její osobní stránka bude vytvořena co nejdříve.


Obrazek


7. 6. 2008 tak se udělalo trošinku škaredě a nám se podařilo vložit do odkazu naše videa záznam ze skotačení našeho hříbátka Gentle Dun It Queen. 
 

Obrazek17. 5. 2008 Ve dnech 10. a 11. května 2008 se jako již tradičně jeli závody WRC v Koryčanech u Stely a Freďáka.... celý příspěvek najdete v rubrice Naše videa - Trail Koryčany 2008.
 

ObrazekObrazek8. 5. 2008 -Tak Vás všechny téměř po měsíci zdravíme a omlouváme se za takovou prodlevu. Ale znáte to. Je jaro a hodně práce. Navíc jsme téměř tři týdny čekali na první přírůstek na našem ranči a právě dnes jsme se dočkali. V 03.30 hod. se Jessie Leo Page narodila krásná a silná sorrel tovero klisnička. Klisnička je prvním potomkem našeho hřebce Gentle Dun It King. No prostě se jim povedla. Více ve fotogalerii....


Obrazek5. 4. 2008 -
Tak jsme zase tady a přibyla nám nová rubrika " NAŠE VIDEO ". Konečně se nám podařilo nahrát, sestříhat a celkově zpracovat vlastní záběry, což nebylo tak jednoduché, jak se na počátku zdálo. První dva pokusy jsme věnovali Jerrymu a Pavlínce. Mrkněte na ně ....

 

ObrazekObrazek20. 3. 2008 - dnes, přesně v 06.48 hodin se Země na své dráze kolem Slunce dostala do pozice, při níž je střed slunečního kotouče přesně nad zemským rovníkem. Znamená to, že den a noc jsou stejně dlouhé, a na severní polokouli se tomuto dnu říká jarní rovnodennost. A tak byl dnes první jarní den, i když tomu aktuální fotka nenasvědčuje. A jak jsem slíbil měníme při příchodu nového ročního období podbarvení stránek. Jaro bude v barvě zelené, jako tráva, na kterou se všichni koníci po dlouhé zimě tolik těší. Tak jim popřejme dobrou chuť.

Obrazek13. 3. 2008

Již delší dobu na naších stránkách nenastala žádná změna a tak jsme přemýšleli, co pro Vás nachystat. Naše kamarádka Míša nás v plánech trochu předběhla a nachystala přesně to co jsem chtěl. Představit zvířátka na ranči v kombinaci hudby a fotografií, což se ji výborně podařilo. Tak se podívejte, co naše mládež dokáže vytvořit. Více najdete v rubrice " Video a zábava - Naše zvířena. "

ObrazekObrazek23. 2. 2008 - na dnešní schůzi Paint horse clubu ČR ve Zbýšově nás čekalo milé překvapení. Náš hřebec Gentle Dun It King byl vyhlášen All Alround Champion Paint horse Show 2007. Což tedy znamená, že s celkovým ziskem 10 bodů se stal nejúspěšnějším koněm dvoudenních závodů, které se konaly v Horce.
 

Obrazek

------------------------------------------------------------------------
6. 2. 2008 -
uplynulý víkend byl hodně náročný na čas a vydanou energii. Vice uvídíte v nových dvou fotogaleriích " ples " a " bowling ".
------------------------------------------------------------------------
2. 2. 2008 Bells Shining Paula
- na stránce Pavlínky jsou nové a zajimavé odkazy na její předky, které budeme průběžně doplňovat.
------------------------------------------------------------------------
29. 1. 2008 Beary Lee Norje - fenka Border Collie má konečně své stránky v rubrice Naše fauna a taky má nové fotky.
------------------------------------------------------------------------
22. 1. 2008 - poděkování
.
Tímto bychom Vás všechny chtěli pozvat na nově vzniklé stránky naší skvělých přátel Marcely a Honzi: www.poborov.estranky.cz, a při téhle příležitosti jim ještě jednou poděkovat za to, že s náma spolupracují, protože bez jejich pomoci by jsme nebyli majiteli Jessiky a Pavlínky ( které mimochodem nebyly prodávány přes inzerci ) a Jirka krásného auta. Takže ještě jednou díky.
P.S. prozradím vám Honzovo tajemství obchodování. Nejlepší obchody se prý dělají z Rumunska.

-----------------------------------------------------------------

Obrazek

4. 1. 2008

BELLS SHINING PAULA

.

Dovoluju si Vás všechny pozvať do rubriky Naši koně, kde jsme pro Vás připravili kratičké seznámení s QH kobylkou, které pracovně říkáme Pavlínka. A hlavně se mi tam pro lepší přehled rodokmenu podařilo vložit pedigree.

Co bude následovat??? Renča má už připravenou první fotogalerii Pavlínky a taky nějaké fotky spolucestujících koleginěk, které jsou ubytovány na ranči Poborov v Kačicách a spoustu dalších věci. Enem kdyby bylo škaretší počasí a nelákalo nás to pořád ven na sluníčko, to by se to dělalo... :-)

.

.

.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář