Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality rok 2007

4. 1. 2009

----------------------------------------------------------------

25. 12. 2007 - Chceme všechny návštěvníky stránek pozvat na dvě nové fotogalerie, Jessi Leo Page, a Paint show 2007, které jsme se spožděním dodělali. A co Vás dále čeká? Co nejdřív vložíme do galerie - Naši koně - náš nový přírůstek, QH kobylku - Bells Shining Paula neboli Pavlínka.

----------------------------------------------------------------

17. 12. 2007 - Velká rošáda na ranči
.
Tak se stalo to, že dne 8. 12. 2007 nás opustil Dandy. Ale nelekejte se, jen se přemístil o pět kilometrů západněji, blíže ke Kreuthu (DE). Poděsovému Sonymu bylo trochu smutno, tak se za ním nastěhoval polo brácha Dandy. Teď je tam veselo - kosí bratři, jeden za osmnáct a druhý ...... . A jako chůva k malé Pavlínce k nám na hostování zamířila z Kačic Lucka ( malý čert ) - černá ponička. Co nejdříve dodáme foto.
 

----------------------------------------------------------------

7. 12. 2007 - konečně zprovozněna fotogalerie Cesta do
německa a zpět

--------------------------------------------------------------------------------------


Obrazek5. 11. 2007
Nová posila z Německa
.
Omlouváme se všem fanouškům, že naše odmlka byla tak dlouhá, ale zima klepe na dveře a na ranči je pořád co dělat.
Ale máme pro Vás příjemnou zprávu a to takovou, že pokud všechno dobře dopadne tak, tato kobylka se dne 16. 11. 2007 objeví na našem ranči v Karolince. Ještě Vám neprozradím její jméno, původ, ani její sportovní zaměření, ale máme se na co těšit. Jediné co Vám prozradím je, že majiteli budou Jirka a Renča, že její původ je velmi zajimavý, exteriér pěkný a zbytek až po šestnáctém listopadu. Jóóóó. A je to hnědka!!!!
Nechte se napínat........ :-))
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Obrazek8.10.2007 -Paint Show 2007

skončilo velkým úspěchem začínajícího plemenného hřebce " Jerryka z našeho ranče. Za celý víkend startoval v devíti disciplínách a vždy se umístil, což je pro nejmladšího koně ve startovním poli velkým úspěchem. Domů si dovezl dvě první místa, jedno druhé místo, dvě třetí místa, dvě čtvrtá místa a dvě šestá místa, čímž se stal nejúspěšnějším koněm celé Pait show 2007. Další informace a podrobnosti budou uveřejněny v rubrice naše koně - Gentle Dun It King.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Věcné ceny do soutěží
.
Obrazek4. října 2007
Vzhledem k tomu, že se blíží Paint show 2007, není snad nikdo ze startujících, kdo by nějak nepřispěl do některé z disciplín. Taky ranč na Paluchu nechal vyhotovit první tři ceny do disciplín trail a w. horsemanship amater. Jedná se o láhve s vyznačením disciplíny, roku show a umístění. Jen se moc netěšte, protože náplň do nich chybí. ....nějak se neurodilo....


--------------------------------------------------------------------------------------

Pak že nerostou

.
3. října 2007 jsme si potřebovali trošku odpočinout, a vyrazili jsme vyplenit naše lesy. Je to na houby, že houby houby rostou, bylo jich jenom pět košíků. Berry si přečetla v Atlasu hub, co se sbírá, a taky pár kousků našla.
Emaily s žádostí o místo nálezu neposílejte, stejně vám houby řeknem. Obrazek


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář